Nonacne

Kilka pytań o Nonacne

Parę osób pytało mnie ostatnio mailowo o Nonacne. Starałam się w miarę wyczerpująco odpowiadać, ale pisanie maili jest jednak czasochłonne. Postanowiłam odpowiedzieć postem na najczęściej pojawiające się pytania. Mam nadzieję, że to rozwieje część Twoich wątpliwości.

Na jaki trądzik pomaga Nonacne?

Na każdy. Łącznie z trądzikiem różowatym. Jego skład jest uniwersalny i szybko poprawia wygląd skóry z każdego rodzaju problemami. Oczywiście nie możesz traktować go jako leku – od leczenia są lekarze więc staraj się ich nie unikać (zwłaszcza jeśli masz silny trądzik).
Nonacne jest jednak świetnym dodatkiem do każdej kuracji. Nie powoduje skutków ubocznych, a ułatwia zapanowanie nad pryszczami (i rumieniem) DUŻO LEPIEJ I DUŻO SZYBCIEJ od innych suplementów, bo ma bardziej przemyślany i lepiej dopracowany skład.

Czy Nonacne można stosować z innymi środkami przeciwtrądzikowymi?

Na pewno możesz je śmiało łączyć z kosmetykami i mazidłami przeciwko trądzikowi. W zasadzie nie ma przeciwwskazań by łączyć go i z innymi preparatami, ale jeśli stosujesz jakieś silne leki, przyjmujesz je stale, albo masz jakieś choroby lepiej skonsultuj się z lekarzem.
Zioła to zioła – teoretycznie bezpieczne, w praktyce i one mogą wchodzić w interakcje ze składnikami przyjmowanych leków i nasilać albo osłabiać ich działanie.
Jeśli bierzesz leki dmuchaj na zimne – koniecznie porozmawiaj z lekarzem, a przynajmniej z farmaceutą.

Czy działanie Nonacne można jakoś przyspieszyć / wzmocnić?

Oczywiście, że tak. Tylko nie zwiększaj dawek przyjmowanego suplementu. Producent określił dawkowanie na takim, a nie innym poziomie po to, żebyś nie mógł / nie mogła sobie zaszkodzić.
Najlepiej zrobisz dokupując do Nonacne jakiś kosmetyk (upierałabym się przy dermokosmetyku :-)) o działaniu przeciwtrądzikowym tj. dogłębnie oczyszczającym, ochronnym, stabilizującym etc.
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić dwa takie produkty:

  • Trioxil na trądzik pospolity (na podstawie moich doświadczeń)
  • Skinception Rosacea na trądzik różowaty (po konsultacji z C.T., która od lat boryka się z tym trądzikiem.

Jak zaatakujesz trądzik od wewnątrz i od zewnątrz – nie ma mocnych – musi zniknąć, a przynajmniej zmniejszyć intensywność i to nawet dość szybko.

Czy Nonacne mogą stosować obie płci?

Pewnie. Nie ma przeciwwskazań co do tego, żeby tabletki były brane przez kobiety i mężczyzn, nastolatki i nastolatków. Nie ma z tym naprawdę żadnych problemów.

Gdzie kupić Nonacne?

Radzę poszukać po sieci. Z tego co widzę jest dostępny w paru sklepach i ma różne ceny.

Najlepiej u producenta. STRONĘ PRODUCENTA ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Z tego, co mi wiadomo, jeszcze nikt tego nie podrabiał, ale miej się na baczności. Na wszelki wypadek kupuj w renomowanych sklepach.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania – pytaj, odpowiem.