Najlepsze tabletki na trądzik bez recepty

Na stronie przedstawiam najlepsze tabletki na trądzik bez recepty: Nonacne, Derminax i parę innych. Wykaz stale aktualizuję w miarę pojawiania się nowych ciekawych produktów i sygnałów od czytelników.

Łatwo dostępne (bo bez recepty) tabletki uszeregowałam w kolejności od najsilniejszych i najskuteczniejszych do najsłabszych.

Jeśli zastanawiasz się czy lepsze jest Nonacne czy Derminax, a może rozsądniej będzie zainwestować w jakiś inny produkt, to tu znajdziesz odpowiedź.

Wszystkie poniższe produkty są warte uwagi, ale te z pierwszych miejsc najlepiej i najszybciej radzą sobie z pryszczami.

– Miejsce I Nonacne –

Jak dotąd nie zdarzyło mi się znaleźć tabletek, które byłyby lepsze od Nonacne.

Nonacne ma wszystkiego więcej i działa bardziej intensywnie od innych, znanych mi preparatów:

 • ma więcej składników przeciwzapalnych,
 • dużo więcej składników przeciwbakteryjnych,
 • składniki przeciwłojotokowe o bardzo silnym działaniu.

Widać to zresztą na etykiecie, zobaczcie:

nonacne etykieta strefatradziku

NonacneNajważniejsze cechy:

 • działa w ciągu 3 miesięcy,
 • można kupić dyskretnie przez internet,
 • przesyłka za darmo, korzystne zniżki,
 • całościowy koszt kuracji na tym samym poziomie co przy innych tabletkach.

Sprawdź dostępność i cenę na stronie producenta


 – Miejsce II Derminax –

Drugie miejsce wyłącznie ze względu na polecenia kilku kolegów, bo na mnie Derminax nie zadziałał. W sumie nie dziwię się, bo skład ma dość banalny, a mój organizm wydaje się wymagający.

Składniki podaję za stroną internetową, bo etykiety nigdzie nie opublikowano, a Bartek od paru miesięcy obiecuje mi ją dostarczyć. Jak widzisz to głównie minerały plus aminokwasy z ekstraktami ze skrzypu i pokrzywy:

Derminax etykieta

Najważniejsze cechy:

 • kompozycja ważnych witamin i minerałów,
 • działa w ciągu 5-6 miesięcy,
 • łatwo dostępny w sklepach internetowych (przesyłka kosztuje ok. 20 zł).

Sprawdź dostępność i cenę na stronie producenta


– Miejsce III Visaxinum –

To tabletki bez recepty w sam raz na lekki trądzik. Mają szanse się z nim uporać w czasie od 2 do 6 miesięcy, to zależy od reakcji organizmu, z reguły trwa to jednak dużo dłużej niż przy stosowaniu Nonacne.

To sztandarowy i bardzo popularny produkt Aflofarmu, dostępny w większości aptek. Mam do niego sentyment dlatego umieszczam na III miejscu.

Skład ma ciekawy, bo zawiera laktoferynę, zobacz:

visaxinum etykieta

Najważniejsze cechy:

 • dość dobry, działa w mniej więcej pół roku,
 • raczej na lekki trądzik.

Sprawdź dostępność i cenę w e-aptekach


– Miejsce IV Normatabs – 

Kolejne tabletki produkcji Aflofarmu, do których mam tylko jedno zastrzeżenie: gdyby substancji aktywnych było w nich więcej – działałyby lepiej. Inna sprawa, że pewnie też byłyby droższe, a Aflofarmowi wyraźnie zależy na utrzymaniu jak najniższych cen.

Etykieta, zobacz niżej, choć wydaje się imponująca, niestety nie zachwyca ilością składników przeciwtrądzikowych, ale i tak jest nieźle:

normatabs etykieta

Najważniejsze cechy:

 • łagodne, ale skuteczne w perspektywie kilku miesięcy,
 • dostępne jak na razie w nielicznych aptekach.

Sprawdź dostępność i cenę w e-aptekach


Wszystkich odwiedzających zapraszam do dzielenia się uwagami w komentarzach. Być może pominęłam jakiś warty uwagi produkt – jeśli tak – dajcie znać!

8 thoughts to “Najlepsze tabletki na trądzik bez recepty”

 1. radze najpierw wypróbować te tanszw tabletki bo po co płacić dużo pieniędzy a ty i tak właściwie nie ma gwarancji że te tabletki zadziałają. ja zaczęłam od Visaxinum które jest naprawdę tanie i może odrobinkę pomogło a potem kupiłam te normatabs i one pomogły już bardzo dlatego kolejnych już nie kupuję.

 2. te Nonacne są też moim zdaniem najlepsze, chociaż nie jest tak że po miesiącu trądzik po nich zniknie, u mnie trzeba było prawie trzech miesięcy, ale już policzki i czoło mam czyste!

 3. chyba wszystkie, które się liczą, no może dorzuciłabym laktofer czy jakoś tak, ale Nonacne zdecydowanie najlepsze, już trzecią osobę nim leczę tzn.trzeciej osobie poleciłam i wszyscy zadowoleni 🙂

  1. no ja też znam parę zadowolonych dlatego stawiam na pierwszym miejscu, sama zresztą też używałam i bardzo szybko poszło tj. cera się poprawiła 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *