prezent dla nastolatka z trądzikiem

Pomysł na prezent dla nastolatka lub nastolatki z trądzikiem

Pamiętam, że gdy sama byłam pryszczatą nastolatką, wcale nie marzyłam o jakichś wypasionych gadżetach. Chciałam dostać super kosmetyk na trądzik. Wtedy, takim wypasionym kosmetykiem był krem Acnezine, był na to istny szał. Miała go jedna koleżanka, a mnie wciąż brakowało kieszonkowego, by go kupić, z kolei mama nie chciała dać mi na niego pieniędzy, bo drogie i nie wiadomo czy działa.

Niespodziankę pod choinkę zrobiła mi ukochana ciocia T., która najlepiej rozumiała mój problem, podarowała mi ten wymarzony krem i sprawiła mi taką radość, że aż zaniemówiłam z wrażenia!

Być może nie wszystkie nastolatki (nie wszyscy nastolatkowie) z trądzikiem marzą głównie o tym, żeby rozwiązać problem pryszczy, ale idę o zakład, że większość właśnie tych uprzykrzonych pryszczy chciałaby się pozbyć w pierwszej kolejności i nawet jeśli tego nie okazują wprost – podarowanie im czegoś, co może posłużyć rozwiązaniu problemu, potraktują podobnie jak ja, gdy byłam dzieciakiem. BĘDĄ WNIEBOWZIĘCI.

Pod warunkiem, że dostaną coś autentycznie dobrego i skutecznego.

W związku ze zbliżającymi się świętami postanowiłam przygotować taką listę – pożądanych prezentów dla nastolatków z trądzikiem.

Jest jeszcze trochę czasu, by je kupić i tym sposobem sprawić swojemu dziecku – siostrzenicy – siostrzeńcowi – bratanicy – bratankowi – wnuczce lub wnuczkowi niespodziankę.

Oto moje propozycje:

Dobry płyn oczyszczający do 160 zł

hydroviton_crDobry płyn oczyszczający przyda się każdemu nastolatkowi. Równie chętnie będą go używać i dziewczęta i chłopcy. Ja osobiście polecam Hydroviton.CR, który dla mnie zrobił dużo dobrego, wciąż czasem po niego sięgam, gdy pojawiają się nawroty problemów z cerą.

Ten płyn oczyszcza bardzo głęboko i odblokowuje pory, trądzik zmniejsza się po nim bardzo szybko, a cała rzecz dzieje się bez szkody dla skóry.

Kup go nastolatkowi, a przestanie eksperymentować z niebezpiecznymi sposobami – traktowaniem pryszczy spirytusem i jemu podobnymi cudami, które wyrządzają więcej szkody, niż przynoszą pożytku.

Wystarczy go regularnie używać, a trądzik się uspokoi i stan cery bardzo się poprawi.

Hydroviton.CR możesz zamówić > tutaj

Dobry żel (krem) na trądzik do 170 zł

TrioxilMoże mieć ( i właściwie rzeczywiście ma) silniejsze działanie. Chłopcy mogą mieć opory przed stosowaniem kremów, dlatego żel jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Rozwiązanie to zaakceptują też dziewczęta.

Polecam twojej uwadze żel Trioxil, który jest dobry nawet dla dorosłych, a nastolatkom pomoże tym bardziej.

Jego receptura opiera się na bardzo silnym ekstrakcie z rumianku (bisazulene), dzięki czemu ma silne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Ogromną zaletą jest to, że wykonano go w technologii nanosomowej, a aktywna substancja uwalnia się do skóry przez wiele wiele godzin lecząc trądzik długo po aplikacji kremu.

Trioxil możesz zamówić > tutaj

Lampa przeciwtrądzikowa z czerwonym światłem do 615 zł

rio_skin_clearTu chłopcy mogą mieć problem ze stosowaniem tego urządzenia, ale jest ono bardzo dobre nie tylko na trądzik, ale i wiele chorób skóry o charakterze zapalnym.

Czerwone światło działa przeciwbakteryjnie i przeciwtrądzikowo, a dodatkowo stymuluje regenerację skóry. Rio Skin Clear, bo o nim mowa, to rządzenie dość drogie, ale to dobra marka, która jest w stanie przetrwać długie lata.

Rio Skin Clear możesz zamówić > tutaj

Coś ekstra dla dziewcząt i kobiet do 499 zł

rio_ultrasonic_facialTym czymś jest urządzenie Rio Ultrasonic Facial, które tak naprawdę nie jest urządzeniem przeznaczonym ściśle do zwalczania trądziku, ale może znacząco pomóc osobom z trądzikiem zaskórnikowym.

Urządzenie świetnie oczyszcza i wygładza skórę, pełen opis działania znajdziesz pod linkiem poniżej. Od siebie chcę jedynie powiedzieć, że rzeczywiście jest to coś, co w pełni zastępuje kilka zabiegów kosmetycznych. Dzięki Rio można zyskać perfekcyjną pielęgnację, a jednocześnie sporo zaoszczędzić.

Rio Ultrasonic Facial możesz zamówić > tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *