Tetralysal – opinie, cena i skład

Tetralysal to bardzo kontrowersyjny lek na trądzik. Z jednej strony szczególnie pomocny w przypadku opornych na leczenie krost, z drugiej niestety wyjątkowo obciążający dla organizmu.

Tetralysal – dla kogo?

tetralysalTetralysal to lek na trądzik polecany dla osób mających problem z trądzikiem guzkowatym, w postaci krost, cyst, czy nacieków. Pastylki stosuje się również na trądzik różowaty.

Tetralysal opinie

Tetralysal choć pomaga wielu osobom usunąć niedoskonałości, to jednocześnie prowadzi do spustoszenia organizmu – oprócz usuwania bakterii odpowiedzialnych za trądzik, pozbywa się z organizmu również cennych bakterii, które zachowują wewnętrzną harmonię i stanowią naturalną barierę ochronną.

W konsekwencji terapia Tetralysalem może prowadzić do bóli brzucha, koszmarnego bólu głowy, osłabienia oraz podatności na infekcje wirusowe. To nie wszystko – kuracja na trądzik Tetralysalem może doprowadzić do nadmiernego wypadania włosów. Co prawda stan skóry może się poprawić, ale skutki uboczne terapii są niestety wysokie.

Tetralysal skład

Tetralysal zawiera w składzie limecyklinę, która blokuje wytwarzanie białek przez bakterie i jednocześnie uniemożliwia ich destrukcyjny wpływ na kondycję skóry.

Tetralysal: nie zawsze skuteczny

Tetralysal to silny lek na trądzik, który okazuje się skuteczny u wielu osób mających na skórze dużo ropne zmiany. Niestety nie zawsze się sprawdza. U wielu osób okazuje się bezużyteczny i zamiast gładkiej skóry pozostawia po sobie wielkie spustoszenie w organizmie.

Poza tym jest jeszcze jeden problem. Tetralysal nie likwiduje przyczyny problemu. Dlatego często po zakończeniu bardzo inwazyjnej terapii trądzik powraca.

Tetralysal: skutki uboczne

Tetralysal to antybiotyk przepisywany na receptę. Niestety jego stosowanie wiąże się z całą listą skutków ubocznych. Do najważniejszych należą:

  • nudności,
  • biegunka,
  • zapalenie języka,
  • zapalenie jelita cienkiego,
  • zaburzenia czynności wątroby,
  • zaburzenia hematologiczne,
  • fotonadwrażliwość.

Tetralysal cena

Tetralysal to kapsułki twarde dostępne w opakowaniu liczącym 16 sztuk. Ich cena jest równa około 27 złotych. Pastylki otrzymamy w każdej aptece. Jednak do ich wykupu niezbędne jest przedstawienie recepty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *